17253.
365. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Kísérletügyi közlemények. Bp., 1898, Pallas. Foltos, kopott félvászon kötésben.