17251.
365. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
1942-1944 Amatőr kolligátum a Kolozsvári M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem "dolgozataiból", gépelt tartalomjegyzékkel. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.