Langenscheidt's Lilliput Dictionary. English-Swedish. Berlin-Schöneber... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/365/kategorien~Bucher/Bucher-Minibucher~1000019/Langenscheidts-Lilliput-Dictionary-English-Swedish-Berlin-Schoneberg-1965-Langenscheidt-Angol~II2093759
2093759
17438
365
Books: Minibooks
Beschreibung: Langenscheidt's Lilliput Dictionary. English-Swedish. Berlin-Schöneberg,(1965),Langenscheidt. Angol és svéd nyelven. Kiadói aranyozott nylon-kötés, a gerincen 281. számmal, kissé kopott borÃtóval.
: turóczi_márk