2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Szegedy Ila: Kovács Matyi vándorlása. Bp.,é.n.,Tolnai, 94 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói illusztrált papírkötés, kopottas, kissé sérült borítóval és hiányzó gerinccel, de a könyvtest egyben van, névbejegyzésekkel.