Mózes V. Könyve iskolai használatra. Néhai Deutsch Henrik az Orsz. Izr. Tanítóképző-Intézet volt igazgatójának fordításával átdolgozta Dr. Braun Salam a Pesti Izr. Hitk. tanára. Bp., 1912., Singer és Wolfner. Negyedik kiadás. Magyar és héber, kétnyelvű kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.