5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Machsor. Dritter theil. Die Sämmtlichen Fest-Gebete und gottesdienstlichen Dichtungen der Israeliten. Prag, 1845, Gottlieb Haase Söhne. Német és héber nyelvű kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borÃtóval, kissé foltos lapokkal.