Bücher: Jagd

Zahl der Lose: 24

17183.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
17184.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Nemeskéri Kiss Géza-Félix Endre-Glóser Dezső: A hivatásos vadász. I. kötet. Bárcziházi Bárczy Elek előszavával. Bp.,1942,Pária, 375 p.+ 9 t.(színes táblák.) Számos szövegközti fekete-fehér illusztrációval. Átkötött modern aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
17185.

Nemeskéri Kiss Géza-Félix Endre-Glóser Dezső: A hivatásos vadász. I. kötet. Bárcziházi Bárczy Elek előszavával. Bp.,1942,"Pária", 375 p.+ 9 t.(színes táblák.) Számos szövegközti fekete-fehér illusztrációval. Átkötött modern aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
17186.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Széchényi Zsigmond 6 könyve: Nahar. Indiai útinapló. (1964.), Alaszkában vadásztam (1963.), Afrikai tábortüzek. (1966.), Denaturált Afrika. (1968., Első kiadás), Csui!...(1962.), Szarvasok nyomában és egyéb írások.(1979, Első kiadás.) Bp.,1962-1979, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, és kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, változó állapotban, többnyire kissé kopott borítókkal. +Salaj, J. -Roszkopf I.: Vadásztrófeák kikészítése. Bp.,1968, Mezőgazdasági Kiadó. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, foltos, sérült, javított gerinccel, rossz állapotban.
17187.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Vadgazdálkodási és vadászati alapismeretek. Írták: Bencze Lajos, Bertóti István, Csöre Pál, Görcsös Gyula stb. Szerk. Ákos László. Bp., 1965, Mezőgazdasági. 334 p. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
17188.

Rufpreis:
4 000 HUF
17189.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Széchényi Zsigmond: Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17190.

Rufpreis:
1 000 HUF
Jámbor János: Szarvasnász. Bp., 1978, Táncsics. Kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
17191.

Rufpreis:
800 HUF
17192.

Rufpreis:
1 000 HUF
17193.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
17194.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF