17123.
365. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Kurtz Béla: A szállodásipar. Bp.,1942, Budapesti Szállodások és Vendéglősök Ipartestülete, 2+273 p. + 9 t. (mellékletekkel.) Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.