16710.
365. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
3 db művészeti könyv: Genthon István: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1974. Corvina. Kiadói vászonkötésben, Lengyel Györgyi: Nagy Ferenc faragó népművész. 1985. Somogy megyei tanács. Szabóky Zsolt: Nézd elméjöket az ács embereknek. Fatornyok, fatemplomok Erdélyben. Bp., 1987 Art Union.