Voinovich Géza: Emberek... Árnyékok... Elbeszélések Haranghy Jenő rajz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/365/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000022/Voinovich-Geza-Emberek-Arnyekok-Elbeszelesek-Haranghy-Jeno-rajzaival-Bp-en-Kir-M-~II1893922
1893922
18607
365
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Voinovich Géza: Emberek... Árnyékok... Elbeszélések Haranghy Jenő rajzaival. Bp.,é.n,Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben.
: vörös_iván