17499.
365. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Tompa Mihály: Virágregék. Pest., 1863., Heckenast Gusztáv, VI+175+3 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, a címoldalt követően egy - szöveget nem érintő - laphiánnyal.