17507.
365. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Tegnér Ézsaiás: A Frithiof-monda. Ford.: Győry Vilmos. Ekwall Kanut 12 rézfénnyomatú képével. Bp., é.n.,Athenaeum, 1 t.+123 p.+12 t. Szövegközti illusztrációkkal. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.