18595.
365. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Szophoklész: Antigone. Sophokes tragédiája. Fordította és magyarázta: Csiky Gergely. Bp.,1899, Franklin,95 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a szennylapok hiányoznak, egy lap kijár.