Salamon Béla: Hej színművész!... Bp., 1939, Szerzői kiadás. Első kiadá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/365/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000022/Salamon-Bela-Hej-szinmuvesz-Bp-1939-Szerzoi-kiadas-Elso-kiadas-Kiadoi-illusztral~II2112140
2112140
17586
365
Beschreibung: Salamon Béla: Hej színművész!... Bp., 1939, Szerzői kiadás. Első kiadás! Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal. A szerző által dedikált!