18557.
365. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Pintér Jenő: Magyar irodalomtörténete. Képes kiadás. I.-II. kötet. Bp., 1928, Franklin-Társulat, 389+330 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a II. kötet gerincén sérüléssel, kissé foltos lapokkal.