17518.
365. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
6 000 HUF
Magyar Kereskedelmi Közlöny könyvsorozatának 11 kötete: Tábori Kornél: Kalandos szerelem, Szomaházy István: A botrány, Tomori JenÅ‘: Egy család drámája, Czóbel Minka: A két arany hajszál, Bársony István: Sugok valamit...stb. Bp.,én.-1913,Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, foltos borÃtókkal, sérült, hiányos papÃr védÅ‘borÃtókkal.