17674.
365. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseiből. Szerk.: Radó Antal. Harminczöt magyar festőművész képeivel. A Pesti Napló karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Budapest, é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai)., 284 p. Negyedik, módosított és bővített kiadás. Gottermayer féle aranyozott, dombornyomott, festett kiadói egészvászon kötésben, festett lapélekkel, kis kopásokkal