17573.
365. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Kaffka Margit: Csendes válságok. Bp., 1920, Pallas, 352 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon bejegyzéssel, laza fűzéssel.