Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 309

Ozorai Imre vitairata. Bp. 1961. Akadémiai. Krakkóban 1535-ben megjelent mű hasonmás kiadása. (Bibliotheca Hungarica Antiqua IV.) Bordázott gerincű díszes kiadói vaknyomásos bőrkötésben. Kiváló állapotban.
17504.

Rufpreis:
6 000 HUF
Ottlik Géza-Hugh Kelsey: Kalandos hajózás a bridzs ismeretlen vizein. Fordította: Homonnay Géza, Kelen Károly. Bp.,1997, Európa. Egyetlen kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17505.

Rufpreis:
6 000 HUF
Lukácsy Sándor: Vereshaju. Bp.,én.,Nágel Ottó, 87 p. Félvászon-kötés.  Feld Zsigmond (1849-1939) színész, színházigazgató Városligeti Színkör igazgató pecsétjével, ceruzás aláhúzásokkal, jelölésekkel, színházi példány.
17506.

Lukácsy Sándor: Vereshaju. Bp.,én.,Nágel Ottó, 87 p. Félvászon-kötés. Feld Zsigmond (1849-1939) színész, színházigazgató "Városligeti Színkör igazgató pecsétjével", ceruzás aláhúzásokkal, jelölésekkel, színházi példány.

Rufpreis:
4 000 HUF
17507.

Rufpreis:
4 000 HUF
17508.

Rufpreis:
4 000 HUF
Dr. Kotoff Olivér: A kutya kiképzése szimatmunkára. Kézirat gyanánt. Anghi Csaba előszavával. Bp.,1958, É. M. Dokumentációs és Nyomtatványellátó Vállalat. Kiadói papírkötés. Megjelent 250 példányban.
17509.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
17510.

Rufpreis:
8 000 HUF
Elekesné Weber Edit: Magyar táncok. Vezérkönyv a magyar tánc tanításához. Bp., 1935, Szerzői kiadás,(Stephaneum-ny.,)230+2+LXIV+4 p. Fekete-fehér fotókkal, szövegközti ábrákkal, kottákkal. Átkötött, kopott félvászon-kötésben, máramarosszigeti intézményi bélyegzésekkel.
17511.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Fekete István: Ballagó idő. Bp.,1970,Móra. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17512.

Rufpreis:
1 200 HUF
13
Fekete István: Régi karácsony. Bp.,2000, Új Ember. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
17513.

Rufpreis:
1 200 HUF
17514.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Kisfaludy Károly minden munkái. III. kötet. Öszveszedte Toldy Ferenc. Buda, 1831. Magyar Királyi Egyetem betűivel, 203+1 p. Papírkötésben, foltos, kopott borítóval, néhány foltos lappal, deformált gerinccel.
17515.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF