Porcelán gólya, jelzett, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, m: 38 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/364/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500034/Porcelan-golya-jelzett-kezzel-festett-kis-kopasnyomokkal-m-38-cm~II2107693
2107693
11174
364
Rufpreis:
7 000 HUF 18,92 EUR , 20,59 USD
Beschreibung: Porcelán gólya, jelzett, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, m: 38 cm
: karap_norbert