Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyom... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/364/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500034/Herendi-Viktoria-mintas-talka-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-13-5C3979-cm~II2102612
2102612
11096
364
Beschreibung: Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 13,5×9 cm
: kozár_edit
Katalognummer: