Herendi Eton mintás mini karmos tálka, kézzel festett, jelzett, apró k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/364/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500034/Herendi-Eton-mintas-mini-karmos-talka-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-d7-cm-m~II2102633
2102633
11103
364
Beschreibung: Herendi Eton mintás mini karmos tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:7 cm, m: 4,5 cm
: kozár_edit
Katalognummer: