Emlék tányér (2db) Heidelberg és San Remo, matricás, jelzett (Böckling... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/364/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500034/Emlek-tanyer-2db-Heidelberg-es-San-Remo-matricas-jelzett-Bockling-Winterlissg-apro-ko~II2068354
2068354
11154
364
900
Beschreibung: Emlék tányér (2db) Heidelberg és San Remo, matricás, jelzett (Böckling, Winterlissg), apró kopásnyomokkal, d:19 cm (2×)
: tánczos_gábor