Parádi üveg vödör, "AGJ Hungary" felirattal, matricával jelzett, kis k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/364/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Glaser~500008/Paradi-uveg-vodor-AGJ-Hungary-felirattal-matricaval-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-10-cm-~II2108680
2108680
11252
364
Glass-objects
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Parádi üveg vödör, "AGJ Hungary" felirattal, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm, d: 10 cm
: karap_norbert