30560.
364. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
8 000 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" jelzett Ag (31,32g/0.925/42,5mm), aranyozott Cu (42,5mm) és bronzozott Cu (42,5mm) emlékérem sérült dísztokban, tanúsítvánnyal T:PP,1 patina