1899. "MEOE-KCH - Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete - Kennel Clu... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/364/kategorien~Numismatik/Ungarische-Gedenkmunzen-Plaketten~2000009/1899-MEOE-KCH-Magyar-Ebtenyesztok-Orszagos-Egyesulete-Kennel-Club-Hongrois-aranyozott-Br-~II2105429
2105429
30612
364
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: 1899. "MEOE-KCH - Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete - Kennel Club Hongrois" aranyozott Br érme füllel (40mm) T:2 kopás
: bk