~1980. "Csepel Vas- és Fémművek - 30 éves törzsgárda tagjának" aranyoz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/364/kategorien~Numismatik/Faleristik-Auszeichnungen-Medaillen-Orden~2000018/7E1980-Csepel-Vas-es-Femmuvek-30-eves-torzsgarda-tagjanak-aranyozott-fem-plakett-seru~II2108628
2108628
31247
364
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
Beschreibung: ~1980. "Csepel Vas- és Fémművek - 30 éves törzsgárda tagjának" aranyozott fém plakett sérült eredeti dísztokban (43x85mm) T:1-
: tánczos_gábor