10191. 364. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Székely (Dobai) Andor (1877 - 1969): Petőfi Sándor. Rézkarc, papír, jelzett, üdvözlő sorokkal, üvegezett keretben, 26×21,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk