Osváth Miklós (1935-): Eső után. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/364/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Osvath-Miklos-1935-Eso-utan-Akvarell-papir-jelzett-uvegezett-keretben-46C39766-cm~II2089857
2089857
10147
364
Beschreibung: Osváth Miklós (1935-): Eső után. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 46×66 cm
: turóczi_márk