Nechánszky József (1936-): Balatonlellei part. Rézkarc, papír, jelzet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/364/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Nechanszky-Jozsef-1936-Balatonlellei-part-Rezkarc-papir-jelzett-foltos-Uvegezett-kere~II2108582
2108582
10140
364
Beschreibung: Nechánszky József (1936-): Balatonlellei part. Rézkarc, papír, jelzett, foltos. Üvegezett keretben 31x39 cm
: kozár_edit