Jelzés nélkül: Alvó nő. Olaj, vászon. Erősen sérült festék. Keretben 3... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/364/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Jelzes-nelkul-Alvo-no-Olaj-vaszon-Erosen-serult-festek-Keretben-34x28-cm~II2107659
2107659
10258
364
Beschreibung: Jelzés nélkül: Alvó nő. Olaj, vászon. Erősen sérült festék. Keretben 34x28 cm
: kozár_edit