Hawlisch Gusztáv: Vadász jelenet. Olaj, vászon. 75x100 cm Faragott fa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/364/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Hawlisch-Gusztav-Vadasz-jelenet-Olaj-vaszon-75x100-cm-Faragott-fa-keretben~II2107453
2107453
10154
364
Beschreibung: Hawlisch Gusztáv: Vadász jelenet. Olaj, vászon. 75x100 cm Faragott fa keretben
: karap_norbert