F. Laval jelzéssel: Városi táj. Olaj, karton. Jelzett. 36x31 cm Keretb... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/364/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/F-Laval-jelzessel-Varosi-taj-Olaj-karton-Jelzett-36x31-cm-Keretben~II2106454
2106454
10112
364
Beschreibung: F. Laval jelzéssel: Városi táj. Olaj, karton. Jelzett. 36x31 cm Keretben
: kozár_edit