1 000 HUF
A fényképezés kézikönyve. Szerk.: Barabás János, Gróh Gyula. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Második, átdolgzotott kiadás. Kiadói kissé kopott félvászonkötésben.+Fári László-Vermes Miklós: Korszerű fényképezés. Bp., 1941, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félvászon kötésben, kopott, kissé foltos borítóval, az elülső szennylapon 1941-es ajándékozási bejegyzéssel.