15660.
364. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Kolb Jenő (szerk.): Régi játékkártyák. Magyar és külföldi kártyafestés a XV-XIX. század. REPRINT! 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói egészvászon kötés,