15653.
364. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
2 400 HUF
Dr. Mező Ferenc Az olympiai játékok története. Gróf Klebelsberg Kuno vallás és közoktatási m. kir. miniszter előszavával. Országos Testnevelési Tanács Könyvtára XL. Bp., 1929., Országos Testnevelési Tanács, 301 p. + 2 térkép (kihajtható.) Első kiadás. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, az egyik térkép szakadt, a másik sérült.