Tordai Vasady Béla: A hit misztériuma. Sárospatak, 1931, Kisfaludy Lás... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/364/kategorien~Bucher/Bucher-Religion~1500016/Tordai-Vasady-Bela-A-hit-miszteriuma-Sarospatak-1931-Kisfaludy-Laszlo-Atkotott-felvas~II2086855
2086855
17232
364
Books: Religion
Rufpreis:
1 400 HUF 3,78 EUR , 4,12 USD
Beschreibung: Tordai Vasady Béla: A hit misztériuma. Sárospatak, 1931, Kisfaludy László. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
: karap_norbert
Katalognummer: