Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 184

Tolna vármegye adattára. Szerk.: Zsadányi Oszkár. A történeti részt írta: papi Kozma Béla.; Tolna vármegye és Szekszárd megyei város címtára. (Alsódunántúli címtár.) Szerk.: Zsadányi Oszkár. Pécs, 1937., Haladás, 266+81+3 p. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötés,
15012.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Dr. Kogutowicz Károly: Dunántúl és Kisalföld írásban és képben. I. kötet. Szeged, 1930, M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, térképmellékletekkel, ceruzás megjegyzésekkel, jó állapotban.
15013.

Rufpreis:
3 000 HUF
Hováth Ferenc (szerk.): Sárvár monográfiája. Szombathely, 1978. Kiadói egészvászon kötésben. Szakadozott papír védőborítóval
15014.

Rufpreis:
3 000 HUF
Herbert János: Jászárokszállás nagyközség monográfiája. Előszóval ellátta: Dr. Czettler Jenő. Zimányi Ernő szobrászművész rajzaival. Bp.,1992., Jászságért Alapítvány. Hasonmás kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben.
15015.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
15016.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
15017.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
15018.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
15019.

Rufpreis:
3 000 HUF
A főváros tömegközlekedésének másfél évszázada. I. kötet. A reformkortól 1919-ig. Szerk.: Bencze Géza-Koroknai Ákos-Sudár Kornélia-Szekeres József. Bp.,1987, BKV. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15020.

Rufpreis:
1 200 HUF
10
Almásy Pál: Ime Pest! Kern Andor rajzaival. Bp.,(1932.), Phőnix-ny., 79 p. Kiadói papírkötés, a gerincen apró szakadással, intézményi bélyegzővel.
15021.

Rufpreis:
2 000 HUF
Budapesti Idegenvezető Zsebkönyv. Szerk. és kiadja: Baján Gyula. Bp., 1933., Általános Nyomda. Kiadói papírkötés.
15022.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF