Tolna vármegye adattára. Szerk.: Zsadányi Oszkár. A történeti részt írta: papi Kozma Béla.; Tolna vármegye és Szekszárd megyei város címtára. (Alsódunántúli címtár.) Szerk.: Zsadányi Oszkár. Pécs, 1937., Haladás, 266+81+3 p. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötés,