15095.
364. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
W. La Varre: Kincsvadászat Dél-Amerikában. Ford.: Dr. Gyenes István. Bp., é.n., Dr. Szabó, (Légrády-ny.), 219 p. Fekete-fehér szövegközti fotókkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval.