Nagy Zoltán-Papp Imre: Szeged. Városképek - Műemlékek. Bp., 1960, Műsz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/364/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1500001/Nagy-Zoltan-Papp-Imre-Szeged-Varoskepek-Muemlekek-Bp-1960-Muszaki-Konyvkiado-287-p~II2103039
2103039
15082
364
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Nagy Zoltán-Papp Imre: Szeged. Városképek - Műemlékek. Bp., 1960, Műszaki Könyvkiadó, 287 p. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3300 példányban.
: kozár_edit