Jakucs László-Kessler Hubert: A barlangok világa. (Barlangjárók zsebkö... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/364/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1500001/Jakucs-Laszlo-Kessler-Hubert-A-barlangok-vilaga-Barlangjarok-zsebkonyve-Bp-1962-Sport~II2107014
2107014
15039
364
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Jakucs László-Kessler Hubert: A barlangok világa. (Barlangjárók zsebkönyve.) Bp., 1962., Sport. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
: kozár_edit