Stewart Balfour: A természettan elemei. Ford.: Müller József. Fametsze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/364/kategorien~Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~1500011/Stewart-Balfour-A-termeszettan-elemei-Ford-Muller-Jozsef-Fametszetu-illusztraciokkal-Bp~II2108476
2108476
17113
364
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Stewart Balfour: A természettan elemei. Ford.: Müller József. Fametszetű illusztrációkkal. Bp., 1875, Eggenberger, VII+360 p.+1 t. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
: kozár_edit