Abonyi Árpád: Vitéz Balassa György.Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közl... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/364/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1500019/Abonyi-Arpad-Vitez-Balassa-GyorgyBp-en-Magyar-Kereskedelmi-Kozlony-187plus5-p-Egeszold~II1899412
1899412
17314
364
Books: Tales
Beschreibung: Abonyi Árpád: Vitéz Balassa György.Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 187+5 p. Egészoldalas és szövegközti rajzokkal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel.
: tánczos_gábor