17038.
364. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. V. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Budapest, 1906, Singer és Wolfner, 432 p.+VIII (műmellékletek) t. Kiadói egészvászon kötés, a gerincen sérülés, javítás nyomaival. Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával. Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János és mások illusztrációival.