Die Einzelwohnhaus der Neunzeit. II. kötet. Herausgegeben von Erich Haenel und Heinrich Tscharmann. Leipzig, 1910, J. J. Weber. Fekete-fehér és egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, a gerincen a címke hiányos.