Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 115

Kozma Lajos ex librisei. Bp., 1909, A Ház, (A Világosság-ny.),24 sztl. lev. Kiadó illusztrált papírborítóban, illusztrált karton védőtokban, hiányos, rossz állapotban.
16629.

Rufpreis:
3 000 HUF
16
1899 A Nemzeti Szalon téli tárlatának katalógusa. Bp., (1899), Légrád-ny.,19+1 p.+ 11 t. (Táblánként 2 fekete-fehér képpel.) Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadt borítóval, foltos címlappal. Benne Mednyánszky László Hegyfok c. képével.
16630.

Rufpreis:
1 000 HUF
19
16631.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Gorka Géza (1894-1971). Bp.-Veszprém, 1994. Gorka-Szelényi-Szabó-Csenkey. Kiadói papírkötésben
16632.

Rufpreis:
1 000 HUF
Ungarische Kulturstätten. Bp., Királyi Magyar Egyetem. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
16633.

Rufpreis:
2 000 HUF
Jaschik Álmos: A könyvkötő-mesterség. Műszaki Könyvtár XXXII. Bp.,1922, Népszava,(Világosság-ny.), 260 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
16634.

Rufpreis:
1 400 HUF
Vegyes katalógus tétel, 5 db:  Dán hivatalos reprezentatív képzőművészeti kiállítás katalógusa.; Svéd hivatalos reprezentatív képzőművészeti kiállítás katalógusa.; Lest Artistes Musicalistes bemutatkozása.; KUT. Képzőművészek Uj Társasága kiállításának katalgusa. (1937. április.); KUT. Képzőművészek Uj Társasága kiállításának katalgusa. (1938. október.); Bp., 1936-1938., Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület. Kiadói füzött papírkötésben és kiadói papírkötésben, a borítókon egy kivételével mindegyik Meinl Kávé címkével.
16635.

Rufpreis:
2 400 HUF
14
16636.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
1938 Tamás Galéria kiállításai. X. évf. 100. kiállítás. Mai fiatalok jubiláris kiállítás. Rendezte: Kárpáti Aurél, Rózsa Miklós. Kállai Ernő előszavával. Bp.,1938,(Papírnyomda-ny.), 8 p. Kiadói papírkötés.  A kiállítók között Ámos Imre, Barcsay Jenő, Derkovits Gyula, Dési Huber István, Gulácsy Lajos, Hintz Gyula, Nemes Lampért József,
16637.

Rufpreis:
1 000 HUF
Tisztelet a mesternek. Születésnapi levelek Barcsay Jenőhöz. Szerk.: Bihari József. Szentendre, 1987, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága-Pest Megyei Művelődési Központ és Könyvtár. Kiadói aranyozott bársony-kötés.  Számozott (350./1000) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
16638.

Rufpreis:
1 200 HUF
A százéves Nemzeti Színház. Az 1937/38-as centenáris év emlékalbuma. Bp. 1938, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.,(Pallas-ny.), 351 p.+16 t. (színes, Horthy Miklós képpel!) Rendkívül gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerinc alsó részén kis sérüléssel, laza fűzéssel, kijáró lapokkal.
16639.

Rufpreis:
3 000 HUF
Venezia. RR. Gallerie dell. Accademia. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16640.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF