18569.
364. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 200 HUF
Vörösmarty Mihály Összes Költeményei II. kötet: Epikai költemények. Bp.,én.,Méhner Vilmos, (Rudnyánszky A-ny.), 515 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval.