17407.
364. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. I. kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner,397+3 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.