17417.
364. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Márai Sándor: Az igazi. Bp., 1944, Révai. Kiadói félvászon-kötés, a könyvtest egyben van, de elvált a borítótól, a borító kissé kopott,